Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  CBRE Global Investors
wynajem

Warsaw Distribution Center

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 25000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Warsaw Distribution Center zlokalizowany jest na terenie dzielnicy Włochy, w odległości około 10 kilometrów od centrum Warszawy. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie południowej obwodnicy Warszawy – drogi ekspresowej S2 i drogi krajowej nr 7, które umożliwiają sprawną komunikację z innymi dzielnicami miasta oraz trasami wylotowymi. Łatwy dojazd do centrum zapewnia bliskość Alei Krakowskiej i Alej Jerozolimskich. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina.

Centrum dystrybucyjne składa się z 5 magazynów o łącznej powierzchni 25 000 metrów kwadratowych. Dostępnych jest również 10 000 metrów kwadratowych przestrzeni biurowo-socjalnych. Bezpieczeństwo pracy na terenie obiektów zapewnia całodobowy monitoring i ochrona oraz instalacja przeciwpożarowa w postaci tryskaczy, hydrantów i klap dymowych. Magazyny wyposażone są w doki rozładunkowe, bramy wjazdowe z poziomu „0”, a także świetliki zapewniające dopływ światła dziennego. Na terenie posesji znajdują się liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz plac manewrowy o głębokości 18 metrów. Dodatkowym udogodnieniem, zwłaszcza dla pracowników, jest położona na terenie nieruchomości kantyna.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych