Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 47000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Segro Business Park Warsaw, Żerań znajduje się na Białołęce w północnej części Warszawy, około 11 kilometrów od centrum. Kompleks położony jest w sąsiedztwie obwodnicy Warszawy – drogi ekspresowej S8, co zapewnia sprawny dojazd do innych dzielnic stolicy, a także autostrady A2 i tras wylotowych na południe, czyli dróg krajowych nr 7 i 8. Ze względu na wewnątrzmiejską lokalizację inwestycja ma bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej.

Park logistyczny liczy sobie 47 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz biurowej. Część oferowanej przestrzeni biurowej dostępna jest w ramach osobnego wolnostojącego budynku. Moduły magazynowe posiadają instalację przeciwpożarową, w której skład wchodzą tryskacze typu ESFR oraz klapy dymowe, a także świetliki będące źródłem światła dziennego. Na terenie nieruchomości znajdują się również miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i dostawczych oraz obszerne place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych