O firmie

Space4Logistics to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości magazynowych i logistycznych. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców z różnych branż – współpracujemy z Klientami z obszarów dystrybucyjnych, FMCG, e-commerce, operatorami logistycznymi, firmami kurierskimi i wieloma innymi poszukującymi rozwiązań w zakresie powierzchni magazynowych i logistyki.

Jeśli zastanawiasz się, czy możemy pomóc i Tobie – nie czekaj. Skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twój profil działania i sprawdzimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

więcej o tym czym się zajmujemy dowiesz się z naszego filmu

precyzyjna analizę potrzeb

gotowe rozwiązania dla biznesu

bogaty katalog powierzchni ofert magazynowych

projekty Build to Suit

renegocjacje umów najmu

wsparcie potransakcyjne

To, co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie. Zatrudniamy nie tylko doświadczonych, lecz przede wszystkim wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników. Członkowie tworzący zespół S4L zdobywali doświadczenie  w różnych firmach logistycznych, stąd też ich przygotowanie do działania gwarantuje idealne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Działamy wspólnie – nie indywidualnie. Wierzymy, że zespołowe połączenie sił pozwala zapewnić naszym klientom usługi doradztwa na najwyższym poziomie, ale też kompleksowo podejść do wyboru właściwego rozwiązania.

Do każdego projektu podchodzimy procesowo – co oznacza, że dokładnie analizujemy sytuację pod względem strategicznym i logistycznym. Weryfikujemy wielkość przyjętej powierzchni, jej optymalny kształt i lokalizację – wszystko w tym celu, by wybrany obiekt był idealny, spełniał oczekiwania, ale też pozwala przedsiębiorstwu się rozwijać.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by zminimalizować koszty działania przedsiębiorstwa i jednocześnie zwiększyć jego efektywność operacyjną.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej, jak możemy Ci pomóc bądź też poznać szczegóły oferty – skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji – szereg informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej, jednak szczegóły przedstawią Ci dokładnie nasi doradcy.

10

lat działamy na rynku
nieruchomości
komercyjnych

400+

lokalizacji mamy
dla Ciebie
w stałej ofercie

100+

zadowolonych klientów
może potwierdzić
nasze umiejętności

140

tyle ekspertyz
wykonujemy średnio
każdego roku

10+

umów
dopinamy każdego
miesiąca

200+

gruntów mamy
zazwyczaj
w ofercie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych