Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Klaudyn  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Warszawa-Okęcie City Logistics Warsaw Aiport

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 26000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

City Logistics Warsaw Aiport zlokalizowany jest 13 kilometrów na południowy-zachód od centrum Warszawy przy ul. Estrady. Obszar znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej 898 oraz 5 kilometrów od drogi ekspresowej S8, co warunkuje bardzo dobre powiązania komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Szczególnie istotnym atutem parku jest połączenie z Portem Lotniczym im. F. Chopina, który usytuowany jest 24 kilometry od centrum logistycznego.

Nowoczesny park składa się z 26 000 m2 powierzchni magazynowej wyposażonej w liczne miejsca parkingowe, system tryskaczy ESFR oraz w system ogrzewania hali. Deweloper poprzez innowacyjne rozwiązania dostosował obiekt do potrzeb najemców w szczególności z branży e-commerce, która obecnie rozwija się w dynamicznym tempie. Centrum logistyczne przeznaczone procesom związanym z zamówieniami internetowymi w zaproponowanej lokalizacji stwarza możliwość przyśpieszonej finalizacji procesu dostawy towarów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych