Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  CBRE Global Investors
wynajem

Manhattan Distribution Center

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 40000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Manhattan Distribution Center znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Włochy, około 9 kilometrów od centrum miasta. Magazyny są bardzo dobrze skomunikowane z pobliską obwodnicą Warszawy/drogą ekspresową S2 oraz autostradą A2 i innymi trasami wylotowymi. Dobre połączenie z centrum zapewniają Aleja Krakowska oraz Aleje Jerozolimskimi. Ponadto park położony jest w sąsiedztwie międzynarodowego Portu Lotniczego im. Chopina. Istotnym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej – przystanków autobusowych i tramwajowych, co stanowi udogodnienie dla przyszłych pracowników oraz klientów.

Park logistyczny składa się z 4 budynków o łącznej powierzchni około 40 000 metrów kwadratowych. Najemca dysponuje częścią magazynową oraz biurowo-socjalną. Obiekty wyposażone zostały w system ochrony przeciwpożarowej w postaci tryskaczy oraz hydrantów. Ponadto, budynki posiadają bramy z kołnierzami ochronnymi oraz doki z podnośnikami, a także rampy najazdowe. Na terenie posesji znajdują się place manewrowe oraz liczne miejsca parkingowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych