Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Other
wynajem

Wenecka Logistic & Distribution Center

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 6000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Obiekt Wenecka Logistic & Distribution Center usytuowany jest w północnej części Warszawy, w odległości około 10 kilometrów od centrum miasta. Kompleks zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie północnej obwodnicy Warszawy – drogi ekspresowej S8, która zapewnia szybki dojazd do autostrady A2 oraz dróg krajowych nr 7 i 8. W okolicy parku znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, co stanowi istotny atut dla kardy pracowniczej.

Centrum dystrybucyjne oferuje 6 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej wyposażonej w nowoczesne rozwiązania techniczne. Obiekt posiada system ochrony przeciwpożarowej w formie tryskaczy oraz klap dymowych, a także świetliki zapewniające dostęp światła dziennego. Teren nieruchomości jest pod całodobową ochroną, a brama wjazdowa ma zainstalowaną telewizję przemysłową. Ponadto, na posesji znajdują się obszerne parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o głębokości 35 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych