Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Hines
wynajem

Distribution Park Żerań

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 44000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Distribution Park Żerań zlokalizowany jest na warszawskiej Białołęce, około 12 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość położona jest niespełna 3 kilometry od Trasy Toruńskiej/drogi ekspresowej S8, umożliwiając sprawną komunikację z innymi dzielnicami miasta oraz trasami wylotowymi m.in. autostradą A2. Ponadto, w okolicy dostępny jest transport publiczny, będący istotną kwestią dla pracowników. Lokalizacja gwarantuje dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz bogatego rynku konsumenckiego.

Centrum dystrybucyjne oferuje około 44 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 6 hal magazynowych. Najemca ma do dyspozycji część magazynową, socjalną oraz biurową, które mogą zostać dostosowane do indywidulanych preferencji klienta. Deweloper stworzył także warunki do prowadzenia lekkiej produkcji. Na terenie posesji znajduje się parking dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz plac manewrowy.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych