Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Norblin
wynajem

Norblin Industrial Park

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 35000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Norblin Industrial Park usytuowany jest na terenie dzielnicy Bielany, około 12 kilometrów od centrum Warszawy. Nieruchomość zlokalizowana jest niedaleko drogi krajowej numer 7, która umożliwia szybki dostęp do obwodnicy Warszawy/drogi ekspresowej S8 oraz tras wylotowych z miasta. Lokalizacja zapewnia dostęp do bogatego rynku konsumenckiego. W odległości 400 m znajduje się pętla autobusowa. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewnia łatwy dostęp do kompleksu. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji metra Młociny.

Centrum dystrybucyjne składa się z 3 hal magazynowych oraz 2 budynków biurowych o łącznej powierzchni prawie 35 000 metrów kwadratowych. Moduły magazynowe mogą zostać przystosowane zarówno pod składowanie, jak i lekką produkcję. Bezpieczeństwo pracy gwarantuje instalacja przeciwpożarowa, a także ochrona oraz monitoring. Ponadto, powierzchnia biurowa w stylu open space może zostać zaaranżowana według indywidualnych potrzeb klienta. Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych