Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Savills IM
wynajem

Gate One Business Park

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 15000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Gate One Business Park położony jest w południowo – zachodniej części Warszawy, w odległości około 9 kilometrów od centrum miasta. Kompleks znajduje się w pobliżu Alei Krajowskiej oraz węzła „Opacz” drogi ekspresowej S2, która zapewnia szybkie połączenie z autostradą A2 oraz innymi trasami wylotowymi z miasta. Dodatkowym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. W okolicy parku znajdują się zarówno autobusowe, jak i tramwajowe przystanki komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne oferuje ponad 15 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz ponad 3 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej zlokalizowanej na antresoli budynku. Hala wyposażona jest w instalację tryskaczową typu ESFR, klapy dymowe z czujnikami dymu, ogrzewanie gazowe oraz całodobowy monitoring. Na ogrodzonej posesji dostępne są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz dostawczych. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia reklamy na fasadzie magazynu.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych