Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Other
wynajem

Space Distribution Center

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 14000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Space Distribution Center zlokalizowany jest w Warszawie, około 8 kilometrów od centrum, na terenie dzielnicy Włochy. Inwestycja położona jest w pobliżu Alei Krakowskiej, a także Trasy Salomea-Wolica oraz węzła „Opacz” drogi ekspresowej S2, co umożliwia szybką komunikację wewnątrz miasta oraz łatwy dostęp do tras wylotowych z Warszawy, w tym niedalekiej autostrady A2. Niezwykle istotnym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo Portu Lotniczego im. F. Chopina oraz bliskość środków komunikacji miejskiej.

Park magazynowy oferuje blisko 14 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 2 hal magazynowych. Na życzenie najemcy dostępne są także pomieszczenia biurowo-socjalne z możliwością aranżacji wnętrza według indywidulanych preferencji. Magazyny posiadają instalację tryskaczową typu ESFR, klapy dymowe oraz świetliki, jak również doki i bramy z poziomu „zero”. Kompleks jest pod całodobową ochroną oraz monitoringiem, a główna brama wjazdowa wyposażona jest w telewizję przemysłową. Ponadto, na terenie posesji są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych