Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  M7 Real Estate
wynajem

Airport House

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 87000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Airpot House znajduje się w Warszawie, przy ulicy Działkowej, w odległości zaledwie 9 kilometrów od centrum miasta. Kompleks zlokalizowany jest w pobliżu głównych tras wylotowych oraz węzła „Opacz” południowej obwodnicy Warszawy – drogi ekspresowej S2. Lokalizacja gwarantuje sprawną logistykę na terenie miasta jak i pobliskich regionów. Wśród zalet wymienić można m.in. niewielką odległość od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina, jak również dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej w rejon magazynów.

Park magazynowy liczy około 8 700 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji część socjalną, biurową oraz magazynową. Wnętrze parku magazynowego jest przystosowane dla małych i średnich przedsiębiorstw (small business units). Każdy obiekt ma doki i bramy z poziomu zero, a także zabezpieczenia przeciwpożarowe w formie klap dymowych. Na terenie posesji są place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych