Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  CBRE Global Investors
wynajem

Ideal Distribution Center

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 40000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Ideal Distribution Center zlokalizowany jest w Warszawie, na terenie dzielnicy Włochy, w odległości około 9 kilometrów od centrum miasta. Kompleks położony jest w pobliżu Alej Jerozolimskich oraz węzła „Opacz” drogi ekspresowej S2, co gwarantuje dobrą komunikację z innymi dzielnicami miasta oraz trasami wylotowymi. Dodatkowo międzynarodowy Port Lotniczy im. F. Chopina znajduje się około 3 kilometry od inwestycji. Dostępność środków komunikacji publicznej stanowi atut dla pracowników oraz klientów.

Park magazynowy oferuje około 40 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 6 budynków klasy A, w tym ponad 15 000 metrów kwadratowych to biura z oddzielnymi wejściami. Jest to idealne miejsce dla małych i średnich firm. Obiekty są pod całodobową ochroną i monitoringiem. Wyposażenie magazynów obejmuje system ochrony przeciwpożarowej, jak również doki z rampami hydraulicznymi i bramy wjazdowe z poziomu zero. Na terenie posesji są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych