Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 34000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Segro Business Park Warsaw, Okęcie usytuowany jest na warszawskich Włochach, około 9 kilometrów od centrum stolicy. Park znajduje się między Aleją Krakowską a Alejami Jerozolimskimi, co zapewnia dogodne połączenie zarówno z centrum miasta jak i pobliską obwodnicą – drogą ekspresową S2. Ponadto, inwestycja zlokalizowana jest niedaleko międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina. W pobliżu kompleksu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Centrum dystrybucyjne składa się z 4 magazynów o łącznej powierzchni blisko 34 000 metrów kwadratowych. Dostępne są także najwyższej jakości moduły biurowe, których standard zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Tak jak powierzchnia magazynowa mogą one zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Obiekty są wyposażone w system przeciwpożarowy w formie tryskaczy oraz klap dymowych, a także w całodobowy monitoring. Na terenie nieruchomości dostępne są parkingi dla samochodów osobowych i dostawczych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych