Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Warszawa II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 50000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Warszawa II zlokalizowany jest na Targówku, około 9 kilometrów od centrum Warszawy. Poprzez ulicę Radzymińską park jest dobrze skomunikowany z Trasą Toruńską/drogą ekspresową S8 oraz drogami wylotowymi z Warszawy, w tym z autostradą A2. Do kompleksu można dostać się również komunikacją miejską oraz koleją – niedaleko kompleksu znajduje się stacja Warszawa Zacisze.

Centrum dystrybucyjne składa się z 2 magazynów klasy A o łącznej powierzchni 50 000 metrów kwadratowych. Na życzenie najemcy dostępne są przestrzenie biurowe z możliwością dostosowania do indywidualnych wymagań. Obiekty wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania techniczne takie, jak oświetlenie LED, świetliki, instalacja tryskaczy typu ESFR oraz klapy dymowe. Dodatkowo magazyny są pod całodobową ochroną oraz monitoringiem. Nieruchomość oferuje liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o głębokości 33 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych