Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Warsaw-Żerań

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 55000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Warsaw-Żerań usytuowany jest w północnej części miasta, około 10 kilometrów od centrum. Inwestycja położona jest bardzo blisko Trasy Toruńskiej/drogi ekspresowej S8, która zapewnia łatwą komunikację z drogami wylotowymi z miasta, jak również z Portem Lotniczym im. F. Chopina. Centrum jest także dobrze skomunikowane poprzez środki transportu publicznego. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się przystanki tramwajowe. Dodatkowo w okolicy parku znajduje się kilka obiektów handlowych.

Centrum dystrybucyjne tworzą 4 magazyny klasy A o łącznej powierzchni 55 000 metrów kwadratowych. Istnieje także możliwość wynajęcia dostosowanych do potrzeb klienta przestrzeni biurowych. Hale magazynowe znajdują się na ogrodzonym terenie z całodobową ochroną. Dodatkowo bezpieczeństwo zapewniają zabezpieczenia przeciwpożarowe. Deweloper wyposażył obiekty w nowoczesne rozwiązania techniczne – doki z rampami hydraulicznymi oraz bramy wjazdowe z poziomu zero. Na terenie posesji dostępne są parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych