Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Other
wynajem

Bokserska Distribution Center

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 18000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Bokserska Distribution Centre znajduje się na warszawskim Mokotowie, zaledwie około 9 kilometrów od centrum miasta. Szczególnie istotnym atutem parku jest bliskie sąsiedztwo Portu Lotniczego im. F. Chopina. Nieruchomość położona jest niedaleko wjazdu na drogę ekspresową S79, która łączy się z obwodnicą Warszawy S2 w pobliskim węźle „Warszawa Południe”. Ponadto w pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia pracownikom i klientom dostęp do parku.

Centrum dystrybucyjne oferuje około 18 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. Na wynajem są również wysokiej jakości moduły biurowe, które mogą zostać zaaranżowane według preferencji klienta. Inwestycja jest wyposażona w system tryskaczy typu ESFR i klapy dymowe, a także całodobowy monitoring i ochronę. Magazyn posiada doki oraz bramy z poziomu zero. Ponadto na terenie inwestycji są parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych