Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Poznań  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Poznań III

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 60000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Poznań III jest usytuowany 10 kilometrów od centrum miasta, przy drodze wojewódzkiej nr 196, w sąsiedztwie węzła „Komorniki” na autostradzie A2, co pozwala na łatwy dojazd do Poznania, Warszawy oraz Berlina. W pobliżu są przystanki komunikacji publicznej, która jest ważnym atutem dla przyszłych pracowników i klientów. Nieruchomość posiada także łatwy dojazd do lotniska w Poznaniu, od którego jest oddalona o 10 kilometrów. Lokalizacja jest bardzo korzystna dla rozwoju branży logistycznej.

Centrum dystrybucyjne składa się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni około 60 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część magazynową, socjalną oraz biurową. Na terenie posesji są parkingi dla samochodów ciężarowych oraz osobowych. Dodatkowo inwestycja wyposażona jest w system tryskaczy oraz monitoring. Jest to idealne miejsce, by rozwijać różnego rodzaju aktywność gospodarczą.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych