Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Robakowo  |  Logicor
wynajem

Logicor Poznań III

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 27000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Poznań III znajduje się w miejscowości Robakowo, zaledwie około 15 kilometrów od centrum miasta Poznań. Nieruchomość jest położona blisko węzła drogi ekspresowej S11 i 6 kilometrów od węzła „Krzesiny” łączącego autostradę A2 z drogą S11. Lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dojazd dla przyszłych pracowników oraz dostęp do rynku konsumenckiego. Bliskość ważnych arterii komunikacyjnych umożliwia sprawny transport na terenie kraju oraz zagranicę.

Centrum logistycznie oferuje około 27 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym, które może zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Budynki klasy A są wykonane w najwyższym standardzie, a powierzchnia sprosta wymaganiom zarówno lekkiej produkcji, jak i składowania. Bezpieczeństwo pracy dodatkowo zapewnia instalacja tryskaczowa, świetliki oraz klapy dymowe. Na terenie posesji są również place manewrowe i miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych