Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Koninko  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Poznań VI

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 32000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Poznań VI znajduje się w miejscowości Koninko, około 14 kilometrów od centrum Poznania. Centrum położone jest w pobliżu węzła drogi ekspresowej S11 i jedynie 5 kilometrów od autostrady A2. Park mieści się w zasięgu poznańskiej komunikacji publicznej, która jest istotna dla przyszłej kadry pracowniczej. Warto zaznaczyć, że zaledwie około 28 kilometrów od inwestycji znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Poznań – Ławica.

Nieruchomość oferuje około 32 000 metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji jest część magazynowa, socjalna oraz biurowa. Na terenie inwestycji znajduje się place manewrowe oraz miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych. Komfort i bezpieczeństwo pracy gwarantują monitoring i ochrona przeciwpożarowa, a dodatkowo magazyny są wyposażone w doki i bramy z poziomu zero. Wnętrze jest dostosowane dla najbardziej wymagających najemców, którzy mogą wykorzystać tą przestrzeń zarówno pod składowanie, jaki i lekką produkcję.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych