Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Sady  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Poznań II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 120000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Poznań II usytuowany jest 16 kilometrów od centrum miasta. Centrum dystrybucyjne znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 w pobliżu węzła z drogą ekspresową S11. Ponadto park jest dobrze skomunikowany z portem lotniczym Poznań Ławica, który położony jest 10 kilometrów od inwestycji. W okolicy magazynów znajdują się przystanki poznańskiej komunikacji publicznej.

Park logistyczny składa się z 4 magazynów o łącznej powierzchni 120 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz biurową. Wnętrze umożliwia działalność produkcyjną, montażową oraz dystrybucyjną. Dodatkowo komfort i bezpieczeństwo pracy są zagwarantowane dzięki monitoringowi oraz całodobowej ochronie, a także instalacji tryskaczy typu ESFR. Na terenie posesji są place manewrowe o minimalnej głębokości 35 metrów oraz obszerne parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych