Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Koninko  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Poznań III

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 70000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Poznań III znajduje się w miejscowości Koninko, 15 kilometrów od centrum Poznania. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie węzła drogi ekspresowej S11 „Koninko” oraz w odległości 5 kilometrów od autostrady A2. Lokalizacja centrum magazynowego zapewnia bardzo dobrą komunikację na terenie kraju oraz poza granicami. Należy zaznaczyć, że inwestycja jest zlokalizowana 28 kilometrów od lotniska w Poznaniu. W pobliżu znajduje się komunikacja publiczna, dzięki której kompleks jest dobrze skomunikowany z Poznaniem oraz okolicą.

Park dystrybucyjny oferuje ponad 70 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 4 hal magazynowych. Dostępne jest także biura oraz zaplecza socjalne. Cztery budynki kasy A mogą być wykorzystane do składowania, lekkiej produkcji oraz jako przestrzeń dla firm świadczących usługi logistyczne. Na terenie inwestycji są place manewrowe i miejsca parkingowe dla pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Hale wyposażone są w całodobowy monitoring oraz system tryskaczy i klapy dymowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych