Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Białężyce  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Września

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 75000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Września znajduje się około 50 kilometrów od centrum Poznania. Inwestycja sąsiaduje z węzłem „Września”, który łączy drogę krajową nr 92 oraz autostradę A2. Lokalizacja umożliwia sprawny transport towarów zarówno do Warszawy, jaki i Berlina i Europy Zachodniej, a ponadto jest idealną bazą dla różnych rodzajów działalności gospodarczej.

Centrum logistyczne oferuje około 75 000 metrów kwadratowych powierzchni. Kompleks jest złożony z części magazynowej oraz socjalnej. Wnętrze biur oraz pomieszczeń socjalnych może zostać zaaranżowane zgodnie z preferencjami najemcy. Nieruchomość jest pod stałym monitoringiem, a ilość doków oraz bram może zostać dostosowana do potrzeb klienta. Powierzchnia magazynów doskonale nadaje się zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji. Do dyspozycji jest plac manewrowy oraz miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych