Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Wysogotowo  |  Goodman
wynajem

Goodman Poznań Airport Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 51000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Poznań Airport Logistics Centre znajduje się w Tarnowie Podgórnym, zaledwie 12 kilometrów od centrum Poznania. Inwestycja jest doskonale połączona z oddaloną tylko o 3 kilometry drogą ekspresową S11 oraz autostradą A2, której węzeł „Poznań Zachód” położony jest około 11 kilometrów od parku. Bliskość powyższych szlaków komunikacyjnych gwarantuje sprawny dojazd do Niemiec, Polski Centralnej oraz Warszawy. Nieruchomość usytuowana jest niedaleko Portu Lotniczego Ławica. Dodatkowo w pobliżu parku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Kompleks oferuje około 51 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 2 budynków klasy A. Najemca ma do dyspozycji powierzchnię biurową oraz magazynową. Wnętrze nieruchomości dostoswane jest do lekkiej produkcji oraz składowania. Magazyny są zaadaptowane, by spełnić wymagania najemców z różnych branż. Ilość bram oraz doków jest uzależniona od preferencji klienta, a wyposażenie dodatkowe i usprawnienia są zapewniane według wymogów najemcy. W budynkach zainstalowany jest również system tryskaczy typu ESFR oraz ogrzewanie gazowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych