Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Poznań  |  Goodman
wynajem

Goodman Poznań III Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 112000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Poznań III Logistics Centre znajduje się w Poznaniu, zaledwie 9 kilometrów od centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest w strefie przemysłowej, w pobliżu drogi krajowej nr 92. Magazyny są bardzo dobrze skomunikowane z oddaloną o 14 kilometrów autostradą A2 oraz drogą ekspresową S11, a także z położonym 20 kilometrów od parku węzłem „Kostrzyn” drogi ekspresowej S5. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się stacja kolejowa. Ponadto inwestycja usytuowana jest 17 kilometrów od lotniska Poznań-Ławica.

Centrum logistyczne oferuje 112 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 3 hal magazynowych. Do dyspozycji jest część magazynowa oraz biurowa, która może zostać zaprojektowana na zamówienie najemcy. Magazyny mogą zostać przystosowane do składowania lub lekkiej produkcji. Liczba bram i doków jest uzależniona od preferencji klienta. Na terenie posesji znajdują się obszerne parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych