Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Robakowo  |  P3
wynajem

P3 Poznań

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 195000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

P3 Poznań jest usytuowany około 17 kilometrów od centrum miasta, w miejscowości Robakowo. Nieruchomość położona jest tylko 2 kilometry od węzła „Gądki” drogi ekspresowej S11 oraz 10 kilometrów od autostrady A2. Park ma dobre połączenie z oddalonym o 40 kilometrów lotniskiem Poznań-Ławica. Bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych pozwala na sprawną dystrybucję towarów między innymi w kierunku Poznania, Łodzi oraz Warszawy oraz Niemiec. Dodatkowo do parku można dojechać poznańską komunikacją miejską.

Centrum logistyczne składa się z 8 hal magazynowych klasy A o łącznej powierzchni ponad 195 000 metrów kwadratowych. Zarówno przestrzeń magazynowa, jak i biurowa może zostać dopasowana do potrzeb najemcy. Ponadto istnieje możliwość przystosowania poszczególnych modułów do lekkiej działalności produkcyjnej oraz montażowej. Budynki są wyposażone w instalację tryskaczową ESFR. Na terenie nieruchomości znajdują się place manewrowe oraz obszerne parkingi dla samochodów ciężarowych oraz osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych