Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Komorniki  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Poznań VIII

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 85000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Poznań VIII znajduje się w Komornikach, około 14 kilometrów od centrum Poznania. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie autostrady A2 oraz zachodniej Obwodnicy Poznania. Ponadto centrum położone jest 11 kilometrów od portu lotniczego Poznań Ławica. Do parku można dojechać poznańską komunikacją miejską, co jest istotnym atutem dla pracowników. Bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych zapewnia szybki dostęp do granicy z Niemcami oraz sprawny transport na terenie Polski.

Park magazynowy oferuje około 85 000 metrów kwadratowych powierzchni. Inwestycja składa się z części magazynowej oraz biurowej. Centrum cechuje elastyczność w kształtowaniu modułów, które mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta. Nowoczesne wnętrze jest zaprojektowane tak, by zadowolić najbardziej wymagających najemców. Na terenie posesji są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Dodatkowo, komfort i bezpieczeństwo pracy zapewniają klimatyzowane pomieszczenia i monitoring, a także system ochrony przeciwpożarowej.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych