Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Komorniki  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Poznań IV

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 105000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Poznań IV znajduje się około 12 kilometrów od centrum miasta. Centrum dystrybucyjne zlokalizowane jest w sąsiedztwie autostrady A2 oraz około 3 kilometry od węzła „Poznań Zachód” zachodniej Obwodnicy Poznania. Dodatkowo należy zaznaczyć, że inwestycja znajduje się zaledwie około 10 kilometrów od lotniska w Poznaniu. W pobliżu jest dostępna komunikacja publiczna, która stanowi udogodnienie dla pracowników i klientów.

Centrum logistyczne składa się z 3 hal magazynowych o łącznej powierzchni około 105 000 metrów kwadratowych. A-klasowa nieruchomość oferuje część magazynową oraz biurową, która może być dowolnie modyfikowana, zgodnie z preferencjami klientów. Deweloper zapewnił najlepsze rozwiązania techniczne, tak by w obiektach można było prowadzić lekką produkcję oraz składowanie. Wnętrze zostało zaprojektowane, by spełnić wymagania współczesnych najemców, którzy cenią sobie wysokiej jakości przestrzeń. Magazyny wyposażone są w system tryskaczy, a na terenie parku znajdują się obszerne parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych