Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Wysogotowo  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Poznań Airport

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 36000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Poznań Airport to centrum logistyczne zlokalizowane w Wysogotowie, 12 kilometrów od centrum Poznania. Nieruchomość położona jest 5 kilometrów od Zachodniej Obwodnicy Poznania, która prowadzi do oddalonej o 13 kilometrów autostrady A2. Dodatkowym atutem inwestycji jest łatwe połączenie z pobliskim lotniskiem Poznań-Ławica. Dobra lokalizacja w pobliżu wymienionych szlaków komunikacyjnych pozwala na szybkie przemieszczanie się w kierunku Warszawy oraz Berlina.

Park magazynowy składa się z 2 budynków klasy A o łącznej powierzchni prawie 36 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część biurową oraz magazynową. Magazyny są zaprojektowane tak, by spełnić potrzeby dużych oraz średnich firm. Hale są wyposażone w instalację tryskaczy typu ESFR i klapy dymowe. Bezpieczeństwo na terenie parku zapewnia całodobowy monitoring. Dodatkowo na terenie inwestycji znajdują się szerokie plac manewrowe oraz parkingi dla pracowników i gości.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych