Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Bielsko-Biała  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Bielsko-Biała III

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 32000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Bielsko-Biała III zlokalizowany jest w województwie śląskim, około 7 kilometrów na północny-zachód od centrum Bielska-Białej. Magazyny znajdować się będą w sąsiedztwie drogi ekspresowej S52 oraz około 4 kilometry od węzła z drogą łączącą Bielsko-Białą z aglomeracja śląską i autostradami A1 oraz A4. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacją z Czechami oraz Słowacja dzięki bliskości dróg ekspresowych S52 i S1.

Park magazynowy będzie oferował 32 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 2 budynków klasy A. Najemca ma do dyspozycji część biurową oraz magazynowo-produkcyjną z możliwością elastycznego kształtowania modułów. Powierzchnia magazynowa posiadać będzie zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci klap dymowych i instalacji tryskaczy typu ESFR, a także świetliki będące źródłem światła dziennego. Dodatkowo na terenie nieruchomości dostępne będą liczne miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych