Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Chorzów  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Chorzów

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 250000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Chorzów znajduje się na Górnym Śląsku, około 7 kilometrów na zachód od centrum Katowic. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie węzła „Chorzów Batory” autostrady A4 łączącej wschodnią i zachodnią granicę Polski. Dodatkowo nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z autostradą A1 oraz oddalonym o 33 kilometry międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach. Ponadto na terenie parku znajdują się przystanki autobusowe, co stanowi ważny atut dla przyszłych pracowników.

Park magazynowy oferuje około 250 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 5 budynków. Na wynajem dostępne są moduły biurowe oraz zaplecza socjalne. Budynki posiadają instalację przeciwpożarową oraz całodobową ochronę, a bramy zjazdowe wyposażone są w telewizję przemysłową. Dodatkowo 2 obiekty dysponują powierzchnią o wzmocnionej odporności ogniowej. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych oraz osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych