Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Gliwice  |  White Star
wynajem

Diamond Business Park Gliwice

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 48000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Diamond Business Park Gliwice zlokalizowany jest na Górnym Śląsku, około 6 kilometrów od centrum Gliwic. Inwestycja położona jest przy drodze krajowej nr 88, zaledwie 6 kilometrów od węzła „Kleszczów” z autostradą A4, co pozwala na sprawną komunikację nie tylko w obrębie Śląska, ale także do innych regionów kraju. Lokalizacja nieruchomości zapewnia dobry dostęp do autostrady A1, a w odległości około 2 kilometrów znajduje się stacja kolejowa oraz śródlądowy Port Gliwice, który umożliwia transport rzeczny do Niemiec. Park znajduje się obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co oznacza, że najemcy mogą liczyć na ulgi podatkowe.

Centrum logistyczne oferuje 48 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej klasy A w ramach 3 budynków. Najemca ma do dyspozycji także pomieszczenia biurowo-socjalne z możliwością aranżacji zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Bezpieczeństwo na terenie obiektów zapewnia monitoring oraz instalacja przeciwpożarowa w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych. Ponadto na terenie posesji znajdują się parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych i place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych