Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Mysłowice  |  Logicor
wynajem

Logicor Mysłowice

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 112000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Mysłowice usytuowany jest na Górnym Śląsku, w miejscowości Mysłowice, około 15 kilometrów od centrum Katowic. Nieruchomość znajduje się w pobliżu węzła „Brzęczkowice” łączącego drogę ekspresową S1 oraz autostradę A4, co zapewnia szybki dojazd do oddalonego o 40 kilometrów Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Lokalizacja umożliwia sprawny transport na terenie kraju oraz poza granicami dzięki bardzo dobrej komunikacji z Czechami oraz Słowacją.

Centrum logistyczne składa się z 5 hal magazynowych klasy A o całkowitej powierzchni prawie 112 000 metrów kwadratowych. Magazyny oferują również moduły biurowe z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Powierzchnia może zostać przystosowana do lekkiej produkcji lub składowania, a jej wyposażenie obejmuje instalacje przeciwpożarową w postaci tryskaczy ESFR i klap dymowych oraz całodobową ochronę. Dodatkowo do dyspozycji są parkingi dla samochodów ciężarowych oraz osobowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych