Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Sosnowiec  |  7R
wynajem

7R Milowice Park

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 10600 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

7R Logistic Milowice Park usytuowany jest w Sosnowcu około 4 kilometry od centrum miasta. Inwestycja położona jest w pobliżu drogi ekspresowej S86, co zapewnia doskonałą komunikację z oddalonymi o 7 kilometrów Katowicami oraz innymi miastami regionu, a także biegnącą 8 kilometrów od parku autostradą A4 i Lotniskiem Katowice – Pyrzowice, które położone jest 24 kilometry od nieruchomości. Dodatkowym atutem jest możliwość dojazdu do magazynu przy pomocy środków komunikacji miejskiej.

Centrum biurowo-logistyczne to łącznie 10 600 metrów kwadratowych powierzchni, w tym 3 200 metrów kwadratowych to pomieszczenia biurowe, a 7 400 metrów kwadratowych to powierzchnia magazynowa. Inwestycja oferuje moduły typu „small business units” najlepiej odpowiadające potrzebom małych i średnich firm. Magazyny posiadają system ochrony przeciwpożarowej w postaci tryskaczy typu ESFR i klap dymowych oraz całodobowy monitoring. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się parking dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych