Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Dąbrowa Górnicza  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Dąbrowa

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 144000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Dąbrowa znajduje się w północno – wschodniej części Śląska, w Dąbowie Górniczej. Inwestycja położona jest w pobliżu drogi ekspresowej S1 niedaleko skrzyżowania z drogą krajową nr 94. Ponadto magazyny są dobrze skomunikowane z oddalonym o 26 kilometrów Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach. Park dysponuje także bocznicą kolejową, która zapewnia połączenie z linią Warszawa – Katowice.

Centrum logistyczne składa się z 2 hal magazynowych o łącznej powierzchni ponad 144 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz biurowo-socjalną. Wyposażenie magazynów obejmuje system ochrony przeciwpożarowej w formie tryskaczy typu ESFR i klap dymowych, a także świetliki będące źródłem światła dziennego. Bezpieczeństwo zapewnia całodobowa ochrona oraz telewizja przemysłowa przy bramach wjazdowych. Dodatkowo na terenie nieruchomości dostępne są parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych