Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Bielsko-Biała  |  CBRE Global Investors
wynajem

Bielsko-Biała Logistic Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 41000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Bielsko – Biała Logistic Center zlokalizowany jest Górnym Śląsku, około 7 kilometrów od centrum Bielska-Białej. Magazyn znajduje się przy wjeździe na drogę ekspresową S56 oraz 3 kilometry od węzła „Bielsko-Biała Komorowice” z drogą krajową nr 1, która zapewnia łatwy dojazd do aglomeracji śląskiej. Ponadto nieruchomość jest dobrze skomunikowana z Czechami i Słowacją. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość przystanków autobusowych komunikacji publicznej, która zapewni transport przyszłym pracownikom.

Centrum logistyczne oferuje ponad 41 000 metrów kwadratowych w ramach 2 hal magazynowych klasy A. Najemca ma do dyspozycji zarówno część magazynowo-produkcyjną, jak i socjalną. Obiekty wyposażone są w zabezpieczenia przeciwpożarowe w formie tryskaczy typu ESFR i klap dymowych. Dostęp do magazynów zapewniają doki rozładunkowe i bramy z poziomu „0”. Ponadto na terenie nieruchomości dostępne są parkingi i place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych