Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Będzin  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Będzin II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 45000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Będzin II zlokalizowany jest na Górnym Śląsku. Nieruchomość znajduje się niedaleko drogi krajowej nr 94 w pobliżu węzła z drogą ekspresową S1, która stanowi łącznik pomiędzy północą i południem Polski. Dodatkowo magazyny oddalone są o 13 kilometrów od autostrady A4 oraz 23 kilometry od Lotniska w Pyrzowicach. Taka lokalizacja pozwala na sprawną dystrybucję towarów w kraju oraz zagranicą.

Park logistyczny oferuje około 45 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca dysponuje powierzchnią magazynowa oraz biurowo-socjalną. Teren jest pod całodobową ochroną, a magazyny wyposażone są w instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR i klap dymowych, a także świetliki i ogrzewanie gazowe. Dodatkowo jeden z budynków posiada zwiększoną wytrzymałość posadzki. Na obszarze nieruchomości dostępne są miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych