Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Business Center Łódź II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 33000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Business Center Łódź II zlokalizowany jest jedynie 5 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość położona jest 7 kilometrów od wjazdu na autostradę A1, która zapewnia łatwą komunikację z drogą ekspresową S8 oraz autostradą A2 oddaloną o 25 kilometrów od parku. Ponadto, centrum dzieli 11 kilometrów od Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Należy podkreślić, że w pobliżu znajduje się przystanek linii tramwajowych, co stanowi ważny atut dla klientów oraz pracowników.

Park oferuje około 33 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ramach 2 hal klasy A. Najemca ma do dyspozycji również zaplecza biurowo-socjalne. Istnieje możliwość elastycznej aranżacji modułów magazynowych do potrzeb działalności klientów, zarówno jeśli chodzi o składowanie, jak i lekką produkcję. Bezpieczeństwo pracy na terenie kompleksu zapewnia instalacja przeciwpożarowa w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych, a także całodobowy monitoring. W skład nieruchomości wchodzą dodatkowo place manewrowe oraz 210 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i 33 miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych. Dodatkowo drogi dojazdowe do magazynów dostosowane są do transportu ciężkiego.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych