Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Głuchowo  |  Goodman
wynajem

Goodman Łódź II Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x24
wysokość netto 12 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 88000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Łódź II Logistics Centre zlokalizowany jest w Głuchowie, około 27 kilometrów na południe od centrum Łodzi. Magazyny położone są w przy drodze krajowej nr 12, w sąsiedztwie autostrady A1, która zapewnia łatwiej połączenie z autostradą A2 i sprawny transport do innych regionów kraju. Dodatkowo nieruchomość znajduje się w odległości 11 kilometrów od drogi ekspresowej S8 oraz około 26 kilometrów od Lotniska im. W. Reymonta.

Centrum logistyczne składa się z 3 hal magazynowych o łącznej powierzchni ponad 88 000 metrów kwadratowych. Na życzenie najemcy dostępne są pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Magazyny wyposażone są w tryskacze typu ESFR, ogrzewanie gazowe oraz oświetlenie LED. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajdują się liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych