Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  MLP Group
wynajem

MLP Łódź

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 70000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Łódź jest zlokalizowany w południowo – wschodniej części Łodzi, na terenie dzielnicy Widzew, około 10 kilometrów od centrum miasta. Park znajduje się w odległości 4 kilometrów od wjazdu na autostradę A1, 17 kilometrów od drogi ekspresowej S8 oraz 26 kilometrów od autostrady A2, co pozwala na sprawną dystrybucję towarów do wielu regionów Polski. Zaledwie 16 kilometrów od kompleksu oddalony jest Port Lotniczy Łódź. Dodatkowym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej, co gwarantuje łatwy dostęp kadry pracowniczej.

Park logistyczny składa się z 2 budynków o łącznej powierzchni 70 000 metrów kwadratowych. Budynki klasy A oferują część magazynową oraz biurową. Nowoczesne rozwiązania techniczne m.in. ogrzewanie gazowe, świetliki, klapy dymowe oraz system tryskaczy ESFR zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoki komfort pracy. Ponadto nieruchomość jest pod całodobową ochroną. Na terenie posesji są place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych