Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Zgierz  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Łódź II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 200000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

„Hillwood Łódź usytuowany jest w Lućmierzu, 17 kilometrów na północ od centrum Łodzi. Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 91, 5 kilometrów od węzła „Emilia” autostrady A2 oraz w pobliżu planowanej drogi ekspresowej S14. Park oddalony jest o 21 kilometrów od Portu Lotniczego Łódź. Dodatkowym atutem lokalizacji jest możliwość dojazdu za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusem, tramwajem oraz pociągami podmiejskimi.

Park magazynowy składa się z 4 budynków o łącznej powierzchni 200 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji najemców dostępne są także zaplecza socjalno-biurowe. Magazyny wyposażone są w oświetlenie typu LED oraz świetliki i klapy dymowe. Budynki posiadają również instalację tryskaczową typu ESFR. Park magazynowy jest obiektem monitorowanym i pod całodobową ochroną. Na terenie posesji znajdują się obszerne parkingi oraz place manewrowe o głębokości 35 metrów.”

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych