Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Wola Bykowska  |  P3
wynajem

P3 Piotrków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 500000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum logistyczne P3 Piotrków zlokalizowane jest w miejscowości Wola Bykowska, 7 kilometrów na północ od Piotrkowa Trybunalskiego. Magazyny znajdują przy drodze krajowej nr 91, w pobliżu drogi krajowej 74, niedaleko wjazdu na autostradę A1, która zapewnia sprawną dystrybucję towarów zarówno do Łodzi, jaki i innych regionów kraju. Dodatkowym atutem jest możliwość dojazdu do parku za pomocą komunikacji miejskiej.

Centrum magazynowo – dystrybucyjne docelowo oferować będzie prawie 500 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ramach 12 budynków. Najemca dysponuje częścią biurową oraz magazynową. Deweloper stworzył możliwości do prowadzenia działalności dystrybucyjnej oraz do lekkiej produkcji przemysłowej. Obiekty są zaprojektowane z myślą o potrzebach najemców z różnych branż, część hal skonstruowana została w konwencji crossdock. Magazyny na wynajem wyposażone są w system tryskaczy, klapy dymowe, ogrzewanie gazowe, a także kamery przemysłowe oraz całodobową ochronę. Na terenie posesji znajdują się place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych