Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Łódź

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 92000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Łódź usytuowany jest w wschodniej części Łodzi na terenie dzielnicy Widzew, około 10 kilometrów od centrum miasta. Inwestycja znajduje się w odległości 5 kilometrów od wjazdu na autostradę A1 oraz 22 kilometry od węzła „Łodź Północ”, gdzie krzyżują się autostrady A1 i A2. Dodatkowo magazyny są dobrze skomunikowane z oddaloną o 13 kilometrów drogą ekspresową S8. W sąsiedztwie nieruchomości znajdą się przystanki komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne składa się z 3 hal magazynowych o całkowitej powierzchni 92 000 metrów kwadratowych. Na życzenie klienta dostępne są wysokiej jakości przestrzenie biurowe oraz zaplecza socjalne. Bezpieczeństwo na terenie obiektu zapewnia telewizja przemysłowa oraz instalacja przeciwpożarowa w formie tryskaczy ESFR oraz klap dymowych. Ponadto na posesji znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz obszerne place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych