Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Sosnowiec  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Logistics Park Stryków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 385000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

SEGRO Logistics Park Stryków znajduje się w samym centrum Polski, około 20 kilometrów na północny-wschód od centrum Łodzi. Park wyróżnia się, gdyż jest to największy projekt grupy Segro w Europie Środkowej, liczący aż 87 ha terenu inwestycyjnego. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy wjeździe na autostradę A2 i tylko 5 kilometrów dzieli ją od węzła „Łódź Północ” z autostradą A1. Obok magazynów przebiega także droga krajowa nr 14. Bliskość ważnych szlaków drogowych umożliwia sprawny transport na terenie kraju oraz zagranicą.

Docelowo centrum dystrybucyjne składać się będzie z kilkunastu budynków A-klasowych o łącznej powierzchni około 385 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji najemcy jest zarówno część magazynowa jak i biurowa. Deweloper zastosował nowoczesne rozwiązania techniczne. Magazyny wyposażone są w oświetlenie 200 lux, świetliki oraz instalację tryskaczy i klapy dymowe. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia pełna obsługa parku wraz z 24-godzinną ochroną. Do dyspozycji najemcy są rozległe place manewrowe oraz parkingi dla pracowników i klientów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych