Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Business Center Łódź I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 19000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Business Center Łódź I znajduje się w dzielnicy Widzew, około 8 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest 7 km od autostrady A1, która daje łatwy dostęp do drogi ekspresowej S8 oraz autostrady A2. Ponadto, inwestycja położona jest około 10 kilometrów od lotniska w Łodzi. Lokalizacja parku w granicach miasta gwarantuje dobre połączenie z głównymi arteriami komunikacyjnymi oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Centrum dystrybucyjne składa się z 2 magazynów o łącznej powierzchni około 19 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz biurową. Hale można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno pod składowanie, jak i lekką produkcję. Park oferuje powierzchnie typu „small business units”, skierowane do mniejszych przedsiębiorstw. Bezpieczeństwo pracy na terenie obiektu zapewnia nowoczesna instalacja przeciwpożarowa. Ponadto na terenie posesji znajdują się parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych