Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Stryków  |  White Star
wynajem

Diamond Business Park Stryków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 40000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Diamond Business Park Stryków usytuowany jest w centralnej Polsce, w miejscowości Stryków, około 18 kilometrów od centrum Łodzi. Kompleks położony jest przy drodze krajowej nr 71 w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2, które zapewniają sprawną dystrybucję towarów do innych regionów Polski. Dodatkowym atutem jest możliwość dojazdu do parku środkami komunikacji miejskiej, a w konsekwencji łatwy dostęp do rynku konsumenckiego oraz wykwalifikowanej kadry pracowników.

Centrum dystrybucyjne składa się z 2 budynków o łącznej powierzchni ok. 40 000 metrów kwadratowych. Dodatkowo dostępne są także dostosowane do potrzeb klienta moduły biurowe. Magazyn może zostać zaaranżowany do różnych rodzajów działalności, w tym również do lekkiej produkcji. Obiekty wyposażone są w nowoczesne rozwiązania technologiczne, media, zaawansowany system telekomunikacyjny oraz instalację przeciwpożarową. Dodatkowo najemca ma do dyspozycji place manewrowe oraz parkingi.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych