Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  Logicor
wynajem

Logicor Łódź I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 60000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Łódź I znajduje się w przemysłowej dzielnicy Widzew, w południowo-wschodniej części Łodzi, około 8 kilometrów od centrum miasta. Park położony jest również w odległości 8 kilometrów od autostrady A1, która zapewnia łatwy dostęp do oddalonej o 15 kilometrów drogi ekspresowej S8 oraz autostrady A2, która leży 26 kilometrów od kompleksu. Dodatkowym atutem jest bliskość międzynarodowego Portu Lotniczego Łódź, który znajduje się w odległości 12 kilometrów od parku. Ponadto, dzięki bliskości przystanków autobusowych komunikacji miejskiej, nieruchomość jest dobrze skomunikowana z centralną częścią miasta.

Park logistyczny oferuje 3 hale magazynowe o łącznej powierzchni około 60 000 metrów kwadratowych z możliwością najmu przestrzeni biurowej. Obiekty wyposażone są instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest całodobowy monitoring obiektów oraz ochrona. Najemca ma do dyspozycji obszerne parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz place manewrowe o głębokości 18 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych