Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Business Park Łódź I & II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 55000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

SEGRO Business Park Łódź zlokalizowany jest na terenie dzielnicy Widzew, około 9 kilometrów od centrum miasta. Kompleks znajduje się w pobliżu wjazdu na autostradę A1, oraz 20 kilometrów od autostrady A2, co zapewnia sprawną dystrybucję towarów do innych części kraju oraz zagranicę. Dodatkowo nieruchomość oddalona jest o 15 kilometrów od Portu Lotniczego Łódź.

Park logistyczny obejmuje 55 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ramach 5 budynków. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz biurową. Park oferuje powierzchnie skierowane zarówno do małych firm (small business units), jak i rozwiązania typu „crossdock”. Dla zapewniania wysokich standardów bezpieczeństwa, główna brama wjazdowa jest wyposażona w telewizję przemysłową, a magazyny posiadają nowoczesną instalację przeciwpożarową Na terenie posesji znajdują się place manewrowe, drogi wewnętrzne, parkingi dla klientów oraz pracowników.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych