Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  7R
wynajem

7R Łódź SBU

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

istniejąca powierzchnia 9000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

7R Łódź SBU zlokalizowany jest zaledwie 5 kilometrów na wschód od centrum Łodzi, na terenie dzielnicy Widzew. Park oddalony jest o 8 kilometrów od wjazdu na autostradę A1, która zapewnia szybki transport na północ i południe kraju oraz połączenie z autostradą A2 łączącą Warszawę z Berlinem. Ponadto nieruchomość znajduje się 20 kilometrów od drogi ekspresowej S8 i 10 kilometrów od Portu Lotniczego Łódź. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz kolei regionalnej.

Park logistyczny oferuje ponad 9 000 metrów kwadratowych w ramach jednej hali magazynowej. Do dyspozycji najemcy dostępne są także dwukondygnacyjne moduły biurowe w osobnych częściach budynku. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w oświetlenie LED, instalację przeciwpożarową, klapy dymowe oraz świetliki gwarantujące dopływ światła dziennego. Dodatkowo dostęp do magazynu zapewniają doki z rampami hydraulicznymi oraz bramy z poziomu „0”. Przy magazynie znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych