Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Business Center Łódź IV

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 20000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Business Center Łódź IV usytuowany jest około 8 kilometrów od centrum miasta. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z autostradą A1, od której dzieli ją 7 kilometrów. Nieruchomość zlokalizowana jest około 25 kilometrów od autostrady A2, dzięki czemu jest doskonale połączona z Warszawą, Poznaniem oraz Berlinem. Lokalizacja wewnątrz miasta gwarantuje łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej. Bliskość ważnych arterii drogowych zapewnia szybką dystrybucję na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Park oferuje około 20 000 metrów kwadratowych powierzchni, głównie w formie niewielkich modułów magazynowych wraz z pomieszczeniami biurowymi. Centrum spełnia wszystkie wymagania współczesnych użytkowników obiektów magazynowych oraz jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, tak w zakresie składowania, jak i lekkiej produkcji. Obiekt wyposażony jest w zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz monitoring.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych