Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Piotrków Trybunalski  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Piotrków I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 102000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Piotrków I jest zlokalizowany w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z drogą krajową 74. Park usytuowany jest przy głównych drogach tranzytowych, w związku z tym jest to doskonała baza do prowadzenia działalności na skalę międzynarodową.

Park magazynowy składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni około 102 000 metrów kwadratowych. Na życzenie najemcy dostępne są również pomieszczenia biurowe wyposażone w nowoczesny system telekomunikacyjny. Hale magazynowe posiadają instalację przeciwpożarową w postaci klap dymowych oraz tryskaczy ESFR, a także ogrzewanie gazowe. Dodatkowo teren parku jest ogrodzony, a bezpieczeństwo zapewnia całodobowa ochrona. Magazyny mogą zostać wykorzystane do składowania i magazynowania towarów, a także w logistyce i dystrybucji. Ponadto, budynki magazynowe można również przekształcić w hale produkcyjne.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych